Dzień Dziecka w naszej szkole

Od kilku lat “Dzien Dziecka” w naszej szkole to dzień przeznaczony na sportowe zmagania międzyklasowe. W tym roku upłynął  pod hasłem “Trzymam formę więc ćwiczę i dobrze się odżywiam”. Tego dnia oprócz sportowej rywalizacji,  która towarzyszyła chłopcom z klas 3-6 i II gim podczas rozgrywek w piłkę nożną, dziewczynki miały możliwość uczestniczenia w aerobiku poprowadzonym przez jedną z mam, której serdecznie za to dziękujemy. Następnie dziewczęta samodzielnie poprowadziły zumbę dla przedszkolaków, a później część uczniów wzięła udział w różnego rodzaju konkurencjach sportowych. Nie był to koniec “Dnia dziecka” w naszej szkole,. W kolejnym dniu mieliśmy przyjemność oglądać przedstawienie przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków  “Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *