Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka w naszej szkole przybrał w tym roku formę sportowo-rekreacyjną. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali liczne atrakcje.

Dużych emocji dostarczyły między klasowe rozgrywki piłki nożnej, w których swe umiejętności piłkarskie pokazali zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie. Na przyległym do boiska terenie rozmieszczone zostały stacje różnych aktywności. Każdy mógł potrenować swoją sprawność fizyczną poprzez: rzuty do celu, chodzenie na szczudłach, zdolności manualne, poskakać na skakance czy wykazać się siłą przy konkurencji przeciągania liny. Plac zabaw zmienił się w wielki tor przeszkód, gdzie również trzeba było wykazać się szybkością, zwinnością a nawet sprytem.  Na imprezie nie zabrakło również tak lubianych przez dzieci baniek mydlanych. Dzień Dziecka stał się doskonałą okazją, aby uroczyście wręczyć dyplomy i nagrody dla uczestników konkursów; literacko – plastycznego, plastycznego oraz fotograficznego. W przerwie miedzy rozgrywkami piłkarskimi uczniowie poszczególnych klas posilili się smaczną kiełbaską z grilla przygotowaną przez pracowników szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przebieg tego wyjątkowego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *