Sukcesy matematyczne naszych uczniów

Maj to miesiąc paru ważnych sukcesów matematycznych uczniów naszej szkoły. 

Po przerwie związanej z pandemią powrócił Gminny Konkurs Matematyczny o tytuł “Najlepszego matematyka Gminy Dębno”.
Do rozgrywek w Łoniowej przystąpili uczniowie z klas V-VIII – po jednym reprezentancie z każdej klasy wyłonionym w eliminacjach szkolnych. Do drugiego etapu konkursu przeszli uczniowie z klas: V,VII i VIII, a na podium stanęły:

  • Julia Bączek z klasy VIII (II miejsce),
  • Zuzanna Bączek z klasy VII  (II miejsce).

Więcej: https://gminadebno.pl/news-general,konkurs-o-tytul-najlepszego-matematyka-gminy-debno-rozstrzygniety,5390.html

W  maju otrzymaliśmy również wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”, w którym sukcesy odnieśli młodsi uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienia w swojej grupie wiekowej otrzymali uczniowie klasy drugiej:

  • Maria Wróbel
  • Karol Matura.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *