Dzień Seniora w Zespole Szkół w Łysej Górze

bst
bst

W ubiegłą sobotę, dnia 21.01.2017r, jak co roku w naszej szkole, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora, której organizatorem byli sołtys wsi – pani Bożena Sacha i  KGW z Łysej Góry.  Spotkanie Seniorów poprzedzone było mszą św. w kościele parafialnym. Następnie, przy pięknie zastawionych stołach, o których wystrój i pyszne smakołyki zadbali organizatorzy, zasiadła liczna grupa gości. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli lokalnego samorządu na czele ze starostą brzeskim – panem Andrzejem Potępą, wójtem gminy Dębno – panem Wiesławem Kozłowskim oraz przewodniczącym Rady Gminy Dębno – panem Piotrem Maturą. Swoją obecnością zaszczycili nas również księża pracujący w naszej parafii – ks. Marian Wikar i ks. Mariusz Ogorzelec.

Największą chyba atrakcją dla wszystkich był występ przedszkolaków, dzieci z zerówki i młodszych klas, którzy zaprezentowali się w tańcach góralskich. Jak przystało na nasze dzieci – tańczyły z zapałem i z przytupem, za co zebrały zasłużone brawa. Z entuzjazmem i uśmiechem zostały przyjęte również góralskie przyśpiewki dostosowane do okoliczności. Na koniec wszyscy zostali obdarowani … prawdziwymi oscypkami.

Zebrani goście bawili się przednio. Ruszyli nawet do tańca w rytm muzyki granej na żywo przez lokalny zespół. Z pewnością już nabrali apetytu na przyszłoroczny Dzień Seniora. Cóż, serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *