Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt

24 października drużyna dziewcząt z PSP w Łysej Górze reprezentowała Gminę Dębno w Powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej w Borzęcinie. Dziewczęta poradziły sobie bardzo dobrze w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu i tylko jeden zremisowały.

W pojedynkach grupowych reprezentacja PSP Łysa Góra wygrała z PSP Szczurowa 3:1, PSP Bielcza 2:0 i zremisowała z PSP Domosławice 1:1. W półfinale dziewczęta wygrały 1:0 z PSP Iwkowa, a w finale pokonały PSP nr 2 w Jadownikach 2:1.

Drużyna uzyskała awans do finałów rejonowych, które odbyły się 9 listopada w hali sportowej w Borzęcinie. W tym turnieju dziewczęta wygrały mecz z PSP Koszyce wielkie 2:1, pechowo przegrały z PSP Dąbrowa Tarnowska 3:2 w ostatnim meczu uległy 1:0 PG nr 1 w Tarnowie. W końcowej klasyfikacji nasza szkoła znalazła się na bardzo dobrym III miejscu.

Reprezentacja PSP Łysa Góra występowała w składzie: Weronika Najberek, Patrycja Sacha, Natalia Ogar, Wiktoria Mleczka, Izabela Mleczko, Oliwia Bodzioch, Alicja Bodzioch. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Mikołaj Gurgul.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *