Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt

24 października drużyna dziewcząt z PSP w Łysej Górze reprezentowała Gminę Dębno w Powiatowych zawodach w halowej piłce nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej w Borzęcinie. Dziewczęta poradziły sobie bardzo dobrze w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu i tylko jeden zremisowały.

W pojedynkach grupowych reprezentacja PSP Łysa Góra wygrała z PSP Szczurowa 3:1, PSP Bielcza 2:0 i zremisowała z PSP Domosławice 1:1. W półfinale dziewczęta wygrały 1:0 z PSP Iwkowa, a w finale pokonały PSP nr 2 w Jadownikach 2:1.

Drużyna uzyskała awans do finałów rejonowych, które odbyły się 9 listopada w hali sportowej w Borzęcinie. W tym turnieju dziewczęta wygrały mecz z PSP Koszyce wielkie 2:1, pechowo przegrały z PSP Dąbrowa Tarnowska 3:2 w ostatnim meczu uległy 1:0 PG nr 1 w Tarnowie. W końcowej klasyfikacji nasza szkoła znalazła się na bardzo dobrym III miejscu.

Reprezentacja PSP Łysa Góra występowała w składzie: Weronika Najberek, Patrycja Sacha, Natalia Ogar, Wiktoria Mleczka, Izabela Mleczko, Oliwia Bodzioch, Alicja Bodzioch. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Mikołaj Gurgul.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *