KONKURS!!!

BIBLIOTEKA SZKOLNA I SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZAJĄ IV EDYCJĘ KONKURSU RECYTATORSKO-PLASTYCZNEGO  POD HASŁEM: “BARWY JESIENI”

DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs recytatorski odbędzie się 14.11.2017r. ( tj. wtorek ) w bibliotece   szkolnej.
  2. Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie recytatorskim przyjmowane będą do 23.10.2017 r. w bibliotece szkolnej ( należy podać autora i tytuł wybranego wiersza ).
  3. Uczniowie biorący udział w konkursie mają zaprezentować wiersz o tematyce jesiennej dowolnie wybranego autora.
  4. Ocenie podlegać będą: umiejętność recytacji, znajomość tekstu, dykcja i ogólny wyraz artystyczny.
  5. Dla zwycięzców w konkursie recytatorskim i plastycznym przewidziane są upominki, dla wszystkich dyplomy i dodatkowe oceny z j. polskiego i plastyki.
    Recytacja wierszy i prace plastyczne oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych 0- III , IV – VII,  II – III G
  6. Prace konkursowe o tematyce jesiennej przyjmowane będą do 30.10.2017r.
  7. Prace plastyczne ocenione zostaną komisyjnie w dniu 31.10.2017r.
  8. Prace na formacie A3, techniką dowolną, WYKONANE SAMODZIELNIE, podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą na odwrocie – powinny przedstawiać różnorodność pory roku, kolorystykę: złota polska jesień lub smutna i deszczowa.
  9. Prace wyeksponowane zostaną w formie wystawy w szkolnej bibliotece.
  1. Chętni uczniowie mogą wziąć udział w obydwu formach konkursu lub tylko w jednej.