„Jesienne spotkania przy kominku”

W dniach 25–27 września w szkolnej bibliotece odbyły się zajęcia dla przedszkolaków i klas 0- III  z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania pod hasłem: „Jesienne spotkania przy kominku”. Biblioteka na ten czas stała się zaczarowanym bajkowo – baśniowym miejscem, w którym miła staruszka Wandzia, czyli pani Sabina w towarzystwie Kota w butach, Śpiącej Królewny
i Czerwonego Kapturka czytała bajki, baśnie jak i wiersze wszystkim odwiedzającym gościom. Starsi  jak i młodsi uczniowie próbowali odgadnąć z jakiej baśni lub wiersza pochodzą ukryte
w pudełeczkach rekwizyty. Rozwiązywali zagadki i inne zadania dotyczące tematyki spotkania. Na koniec wszyscy otrzymali zakładki do książek i słodkie niespodzianki od babci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *