JESTEŚMY EKOODPOWIEDZIALNI

13082567_1597469923877098_9041985329531804284_n

KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU!

Światowy Dzień Ziemi to święto obchodzone corocznie 22 kwietnia. W tym dniu ekolodzy oraz organizacje zajmujące się odzyskiem surowców promują postawy proekologiczne, w tym przede wszystkim segregację śmieci. Czyste środowisko jest ważne także dla nas, dlatego uczniowie IV klasy przygotowali krótkie przedstawienie, dzięki któremu uświadomiliśmy sobie, jak tragiczne mogą być skutki ciągłego zanieczyszczania Ziemi.

Pokazaliśmy, że rozumiemy potrzebę ochrony środowiska i że chcemy być EKOODPOWIEDZIALNI! A że uwrażliwiać i uczyć postawy proekologicznej należy już od najmłodszych lat, muzycznie w występie klasę czwartą wsparły nasze zdolne przedszkolaki i pięknie zaśpiewały piosenkę pt. “Przedszkolne ekoludki”.
Obiecujemy pamiętać o ochronie środowiska nie tylko dzisiaj, w dniu święta Ziemi, ale także, a może przede wszystkim, na co dzień. Będziemy przykładem dla innych.