KIERMASZ PIERNICZKÓW ŚWIĄTECZNYCH – RELACJA

Klasa VI oraz Szkolne Koło Caritas wyszły z inicjatywą zorganizowania Kiermaszu Pierniczków Świątecznych i Innych Łakoci, aby finansowo pomóc choremu Kubie. Uczniowie własnoręcznie wykonali piękne, smaczne i kolorowe pierniczki. Jednego dnia wypiekali ciasto, drugiego ozdabiali według własnych  pomysłów i przy użyciu różnych materiałów dekoracyjnych.

Pomysł na pomoc chłopcu okazał się bardzo dobry, ponieważ na jednej długiej przerwie wszystkie wykonane pierniczki zostały sprzedane. Zgromadzone środki 
w kwocie 250 złotych zostały przekazane dla potrzebującego Kuby, a pozostałą część  wykorzystano na bieżące potrzeby klasowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom uczniów klasy VI, którzy pomogli w zorganizowaniu pieczenia pierniczków, wykonali ciasto, przekazali materiały do dekoracji. Szczególne podziękowania kierujemy dla pani Iwony Danilewicz za pomoc przy wypiekach  i poświęcony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *