WARSZTATY PLASTYCZNE W SDS I BIBLIOTECE BUBLICZNEJ

Uczniowie z klasy IV i V wzięli udział w warsztatach plastycznych
o tematyce bożonarodzeniowej, które zorganizowane zostały
w ramach projektu realizowanego przez OSP Łysa Góra pod hasłem: „
CZAS NA KULTURĘ” przy finansowym wsparciu Zarządu Powiatu Brzeskiego. Warsztaty odbyły się w dwóch częściach. Podczas pierwszego spotkania w SDS w Łysej Górze  pod kierunkiem pani Anny Wróbel oraz z pomocą podopiecznych ośrodka, uczniowie wykonali szopkę oraz świąteczne dzwonki z gliny przy użyciu gotowych form. Podczas drugiego spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej dekorowali  ozdoby techniką decoupage
i wykańczali swoje prace. 

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Maturze za zorganizowanie warsztatów oraz pani Annie Wróbel za instruktaż i prowadzenie spotkań a także pani Dorocie Prokop za miłe i serdeczne przyjęcie w bibliotece. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *