Kolejna akcja zbiórki makulatury zakończona!

W jesiennej zbiórce wzięło udział 21 uczniów, którzy przynieśli łącznie 2110 kg papieru. Nasza akcja, która trwa już od 2013 roku nadal cieszy się zainteresowaniem i
za każdym razem ilość zebranej makulatury jest imponująca.
Tym razem najwięcej kilogramów zgromadziła na swoim koncie Wiktoria Powroźnik (289 kg)- uczennica klasy IV. Drugie miejsce w naszym rankingu zdobyła Anna Gurgul ( 241kg) z klasy VI, a trzecie Miłosz Kieraś z klasy III, który przyniósł (222kg ).
Mimo, że  VIII akcja zbiórki została zakończona, rozpoczynamy od zaraz kolejną zbiórkę i zapraszamy wszystkich uczniów do przynoszenia makulatury. Wyniki podsumujemy wiosną i znowu wyłonimy zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *