Narodowe Święto Niepodległości

SONY DSC

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU!

Jak co roku 11 listopada w Łysej Górze odbyły się uroczystości upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Coroczne obchody organizowane są przez łysogórskie stowarzyszenie Krakus.
    Po raz kolejny nasza szkoła została poproszona o przygotowanie oprawy artystycznej wydarzenia, która zostałaby przedstawiona zaproszonym gościom i społeczności lokalnej przed uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym.
Dzieci i młodzież uczestnicząca w akademii zaprezentowali się w ciekawym, niebanalnym montażu słowno-muzycznym. Przybliżył on wszystkim zgromadzonym drogę naszej Ojczyzny do wolności.
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Łysej Górze  dziękują za możliwość czynnego udziału w obchodach święta, które jest integralną częścią wychowania patriotycznego- ważnego elementu w dzisiejszej edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *