Konkurs “Łysa Góra – dom moich dziadków, rodziców i mój” rozstrzygnięty

W konkursie pod hasłem: „ Łysa Góra – dom moich dziadków, rodziców i mój” wzięło udział 12 uczniów z klas młodszych i starszych. Prace przedstawiały piękno naszej miejscowości w różnych aspektach. Jak zawsze nie zabrakło pomysłowości i różnorodności technik wykonania prac  przedstawiających temat. 

W kategorii klas młodszych jury jednogłośnie przyznało dwa pierwsze miejsca: Zuzannie Mentel z kl. 0 oraz Marysi Wróbel z kl. 2. Drugie miejsce przypadło dla Emilii Bednarek z kl. 2 i Kacpra Mleczko z kl. 3. Miejsce 3 zajął Karol Matura.

Wśród uczniów starszych pierwsze miejsce zajęły: Liliana Szczupak z kl. 4 i Julita Drużkowska z kl. 6. Jury zdecydowało, że przyzna również równorzędne drugie miejsce Patrycji Danilewicz 4 i Filipowi Malcowi z kl. 4 a trzecie również dwóm uczniom: Gabrielowi Roman z kl. 6 oraz Emilii Roman z kl. 7

Nagrody w tym konkursie zakupione zostały w ramach projektu realizowanego przez OSP Łysa Góra przy finansowym wsparciu Powiatu Brzeskiego pod hasłem: Nasza kultura, nasza tożsamość” .

Prace zostaną przekazane do naszej Biblioteki Publicznej i wyeksponowane w formie wystawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *