KONKURS – „ODBLASKOWY ZNAK DROGOWY”

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich chętnych uczniów klas 0-VI. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać projekt znaku drogowego informującego o tym, że w pobliżu jest szkoła. Wymagana wielkość znaku, tak jak oryginalne znaki, mieszczące się na kwadracie 50cm × 50cm. Kształt dowolny (kwadrat, trójkąt, koło itp.). Prosimy zwrócić uwagę na formę oryginalnych znaków, na których jest brak poszczególnych elementów, takich jak np. twarz czy kolory. Znaki powinny być wykonane na jasnym papierze.

Prace należy składać w klasach 0-III u wychowawcy, w klasach IV-VI  do  p. Renaty Wis.

Termin składania prac 15 września (wtorek).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *