Szkoła Podstawowa Łysa Góra na podium

Szkoła Podstawowa w Łysej Górze zajęła II miejsce w punktacji powiatowego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2014/15 Powiatu Brzeskiego.

Nasi uczniowie zajmując wysokie lokaty w rozgrywkach gminnych uzyskiwali prawo do rywalizacji w zawodach sportowych na szczeblu powiatu. Sam udział w zawodach to za mało, musiały być sukcesy. Kilka dyscyplin sportowych stało się domeną naszej szkoły i tak zdobyte lokaty w przeliczeniu na punkty dały szkole w Łysej Górze II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Brzeskiego w Roku Szkolnym 2015/2016. A oto dyscypliny, w który Gmina Dębno była reprezentowana przez uczniów szkoły w Łysej Górze:

I -miejsce – tenis stołowy indywidualny dziewcząt-6 pkt
I miejsce – Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt-6 pkt
I miejsce – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt-6 pkt
I miejsce – tenis stołowy drużynowy chłopców-6 pkt
I miejsce – tenis stołowy indywidualny chłopców-6 pkt
II miejsce – tenis stołowy drużynowy dziewcząt-4 pkt
II miejsce – halowa piłka nożna dziewcząt-4 pkt
Udział – szachy dziewcząt-1 pkt
Udział -szachy chłopców-1 pkt
Udział -Indywidualne biegi przełajowe chłopców-1 pkt.