KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!

Tegoroczny konkurs recytatorski przebiegł pod hasłem: „Wiosna w wierszach i wierszykach”.  W konkursie zmierzyli się najmłodsi uczestnicy z klas 0- III pięknie recytując wiersze o wiosennej tematyce. Do składu jury została zaproszona p. Dorota Prokop – pracownik Biblioteki Publicznej w Łysej Górze oraz p. Natalia Wiśniowska -Tryba. Konkurs, jak co roku zorganizowała p. Sabina Pantera -Migda.

Pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy 1 – Karol Matura. Drugie miejsce przypadło Martynie Mentel z klasy 0, a trzecie  zdobyły:  Jagoda Witek z klasy 0 oraz Marysia Wróbel z klasy 1. Wyróżnienia otrzymały: Karolina Franczyk ( kl. 0 ), Natalia Myszka ( kl. 0 ), Emilia Macheta ( kl. 0 ) oraz Emilia Bednarek ( kl. 1 ) i Amelia Jamróg ( kl. 1 ).

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy wspaniałej pamięci, odwagi i pomysłowości w zaprezentowaniu wierszy. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach tego szkolnego konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *