Kto w tym roku zebrał najwięcej makulatury?

Jesienna edycja zbiórki makulatury zakończyła się kolejnym sukcesem w postaci zgromadzenia aż 3140 kg. Kto zebrał jej najwięcej?

W tym roku udział w konkursie wzięły także dzieci z naszego przedszkola, dlatego ilość zebranych kilogramów jest tak imponująca. Spośród 41 uczestników pierwsze miejsce zajęła Patrycja Danilewicz, drugie zdobył Oliwier Sacha, a trzecie Hubert Gołąb. Nagrodami za pierwsze trzy miejsca były DARMOWE WSTĘPY DO” LILILANDU” – brzeskiego centrum zabaw dla dzieci, w którym uczniowie wraz z rodzicami mogą spędzić miło i atrakcyjnie wolny czas. Ponadto wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali nagrody rzeczowe. Rozdane zostały one podczas szkolnych Mikołajek.

Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *