XVI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Kliknij, by zobaczyć zdjęcia naszym Facebooku!

12 stycznia, w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się XVI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, organizowany we współpracy z Dębińskim Centrum Kultury.
Tradycyjnie uczestnicy konkursu rywalizowali w czterech grupach wiekowych, z których profesjonalne jury (p. Teresa Szydłowska i p. Jerzy Pleśniarski) wyłoniło laureatów.
Organizatorzy, jury, opiekunowie i sami występujący byli pod wrażeniem poziomu, jaki zaprezentowali uczestnicy konkursu.
Nie udało się też nie zauważyć pięknej scenografii przygotowanej i wykonanej przez pracowników naszej placówki, która świetnie komponowała się z poziomem wokalnym wykonawców, jak też współtworzyła wyśmienity, świąteczny nastrój.
Już niebawem natomiast odbędzie się coroczny Koncert Laureatów:
17 stycznia w naszym ZSP, a tydzień później w siedzibie DCK. Wystąpią w nim zwycięzcy i wyróżnieni w Konkursie.