Lekkoatletki pierwsze w powiecie

IMG_20160607_115815[1]

W dniu 07.06.2016r. odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców, miejscem zwodów były obiekty sportowe w Czchowie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Najberek, Anita Sztando, Karolina Bujak, Alicja Bodzioch, Wiktoria Smoleń, Anna Gurgul.

Podobnie jak na zawodach gminnych nasze dziewczyny w rywalizacji z  innymi mistrzami gmin powiatu brzeskiego zajęły pierwsze miejsce. Suma punktów zdobytych przez naszą drużynę po czterech konkurencjach wynosiła 954 pkt. I pozwoliła wyprzedzić drugą szkołę z Gnojnika 0 ponad 200 pkt. Najlepiej punktującą zawodniczką zawodów była Weronika Najberek z sumą punktów 266.

         Była to ostatnia odsłona zawodów w ramach współzawodnictwa sportowego uczniów szkół podstawowych powiatu brzeskiego. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku szkolnym 2015/16 tak i teraz Szkoła Podstawowa w Łysej Górze będzie wysoko sklasyfikowana w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Powiecie Brzeskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *