“ODBLASKOWA SZKOŁA” KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 0-3

odblaskowa_szkola_2010_aZapraszamy uczniów klas 0-III do udziału w konkursie plastycznym na kartkę z kolorowanki na temat bezpieczeństwa dzieci i dorosłych na drodze. Może to być bezpieczeństwo przy przechodzeniu przez drogę, zapinanie pasów, noszenie kasku, znaki drogowe… Liczymy na Waszą pomysłowość. Bardzo ważne by praca była w formacie A4, wykonana samodzielnie i wyłącznie w kolorze czarnym (kontury!), może być ołówkiem, czarnym pisakiem lub kredką, podpisana na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą. Najlepsze prace posłużą nam do stworzenia kolorowanki dla Naszych przedszkolaków. Prace proszę składać u swoich wychowawców do 5 października (środa)!

Zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *