“ODBLASKOWA SZKOŁA” KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 4-6

odblaskowa_szkola_2010_aZapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w konkursie plastycznym na ulotkę, broszurę informacyjną na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drodze. Ulotka powinna zawierać jak najwięcej zasad dotyczących bezpieczeństwa przy przechodzeniu przez drogę, zapinania pasów, noszenia kasku, zwracania uwagi na znaki drogowe… Liczymy na oryginalność prac. Praca ma być wykonana samodzielnie, nieskopiowana z Internetu, ale można wykorzystać informacje, przykłady, fakty znalezione w sieci! Kolorowa, “przyciągająca wzrok”. Skoro to ulotka, broszurka, to praca ma być wykonana dwustronnie w formacie A4, różnymi technikami, w programie graficznym Paint, rysowana ręcznie lub w formie kolażu;) – składana na 3 części. Prace podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą prosimy składać u wychowawców do dnia 5 październik (środa)!. Najlepsze prace posłużą jako ulotki informacyjne dla rodziców i kierowców.
Zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *