Oddaj głos na Amelkę Marek!

Wystarczy SMS o treści J.36 na numer 72355! (do 14.12 godz.21.00) Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT

O co chodzi?

Zacznijmy od tego, że trwa pierwszy etap wielkiego Plebiscytu „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” pod honorowym patronatem marszałka województwa małopolskiego – J. Krupy oraz rektora AWF w Krakowie – prof. A. Tyki. Celem akcji jest docenienie i uhonorowanie sportowców, którzy osiągają najlepsze wyniki i przyczyniają się do popularyzacji aktywności fizycznej w swoich lokalnych społecznościach. Wyłonieni w sms-owym głosowaniu laureaci etapu powiatowego, awansują do finału wojewódzkiego, zachowując zdobyte wcześniej głosy.

A teraz najlepsze: do  miana „Najpopularniejszego Sportowca” w kategorii junior pretenduje nasza uczennica – Amelka Marek. Obecnie (na dzień 9.12. 2017 r.) plasuje się na drugiej pozycji w wynikach głosowania, a do pierwszego miejsca brakuje jej zaledwie sześciu głosów. (Aktualne wyniki głosowania można obserwować pod adresem:

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/najpopularniejszy-sportowiec/a/najpopularniejszy-sportowiec-powiat-brzeski-wyniki,12683026/ ).  

Przypomnijmy, że dziewczynka jest uzdolnioną, ale i niezwykle pracowitą pływaczką Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  Już dziś ma ona na koncie wiele sportowych sukcesów, które powoli nie sposób wymienić (zob. https://www.szkolalg.pl/bede-jak-otylia-jedrzejczak/ i https://www.szkolalg.pl/4-razy-zloto/  )  Warto podkreślić, że na zawodach o Puchar Wszechstronności Stylowej w Suchej Beskidzkiej wygrała wyścig na 100m stylem klasycznym w czasie 1.16,61 minuty, a tym samym pobiła dwudziestoletni rekord Małopolski w kategorii dwunastolatków. Ponadto w wyścigach: stylem grzbietowym (100m), stylem dowolnym (50m), stylem zmiennym (200m) zajęła drugie miejsca, uzyskując kolejno czasy:  1.13,91, 29,34s., 2.28,08.

Bez dwóch zdań Amelka zasługuje na powyższy tytuł za:  talent, ambicję, oddanie się swojej pasji, naprawdę ciężką pracę, osiągnięte wyniki i obiecujące rokowania.

To co? Pomożemy?

POMOŻEMY!

GŁOSOWANIE TRWA DO 14 GRUDNIA DO GODZINY 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *