Pierwsze, pirwsze, pierwsze……

Dziewczęta z naszej szkoły zdominowały zmagania w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. W zawodach rozegranych w Zespole Szkół w Sufczynie,nasze dziewczyny zajęły pięć pierwszych miejsc w rywalizacji indywidualnej.

Tytuł mistrzyni gminy Dębno w grze pojedynczej zapewniła sobie Weronika Najberek (SP Łysa Góra), wyprzedzając swoje szkolne koleżanki: Natalię Ogar, Wiktorię Smoleń, Annę Gurgul i Anitę Sztando oraz sklasyfikowaną na szóstej pozycji, Amelię Kuklę z SP Niedźwiedza. Cała ta szóstka uzyskała awans do zawodów powiatowych.

W turnieju drużynowym również  dwie drużyny z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca:

  1. Weronika Najberek, Natalia Ogar
  2. Wiktoria Smoleń, Anna Gurgul, Anita Sztando

Oprócz bezsprzecznych dominatorek, udział w mistrzostwach wzięły również zawodniczki z Woli Dębińskiej, Sufczyna, Jaworska i Niedźwiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *