Rywalizacja chłpców w tenisie stołowym

 W dniu 25,11,2014r. w ZS w Sufczynie odbyły się Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców. Do udziału w turnieju zostali zgłoszeni uczniowie ze szkół podstawowych w Sufczynie, Łysej Górze, Jaworsku, Porąbce Uszewskiej, Woli Dębińskiej i Biadolinach Szlacheckich.Zawody zostały rozegrane systemem rosyjskim, do dwóch przegranych. W zmaganiach indywidualnych w pierwszej szóstce, która automatycznie kwalifikuje się do rywalizacji na szczeblu powiatowym, znalazło się trzech reprezentantów SP w Łysej Górze, jeden przedstawiciel SP w Porąbce Uszewskiej oraz dwóch reprezentantów SP w Biadolinach Szlacheckich.

Uczniowie naszej szkoły w grze indywidualnej zostali odpowiednio sklasyfikowani:
2. Krupa Kacper  SP Łysa Góra
3. Tyrkiel Kacper SP Łysa Góra
5. Batko Bartłomiej SP Łysa Góra
12. Janicki Mateusz SP Łysa Góra
13. Pabiś Tomasz  SP Łysa Góra
Awans do zawodów powiatowych uzyskały ponadto drużyny z dwóch pierwszych miejsc.
Wyniki w grze drużynowej:
1. SP Łysa Góra I
2. SP Porąbka Uszewska
3. SP Łysa Góra II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *