Portret mamy – KONKURS

potret mamy2

RODZICU, POBIERZ I WYPEŁNIJ KARTĘ ZGŁOSZENIA DO KONKURSUKARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret Mamy” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku! Konkurs  adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Udział w konkursie polega na wykonaniu indywidualnej (bez pomocy osób trzecich) pracy plastycznej na kartonie, w formacie 40×50, w technikach: rysunek ołówkiem, rysunek pastelami lub praca malarska. Prace grupowe/zbiorowe nie będą oceniane. Uwaga! Prace niespełniające kryteriów formalnych nie będą zakwalifikowane do konkursu!

Prace należy składać u wychowawców klas do środy 11 maja.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: I – dzieci w wieku przedszkolnym + klasy 1-3 szkoły podst., II – klasy 4-6 szkoły podst., III – młodzież gimnazjalna. Portrety oceniać będzie Jury powołane przez organizatora konkursu.

Wystawa pokonkursowa czynna będzie od 23 maja w holu Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku, plac Targowy 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *