Rekrutacja do klasy pierwszej – informacje; dokumenty do pobrania

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze informuje, że w dniach od 16 do 27 marca prowadzona będzie rekrutacja do przedszkola, zerówki i klasy pierwszej.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne i potrzebę utrzymania sterylności w budynku szkoły prosimy o ograniczenie osobistych wizyt. W związku z powyższym wnioski o przyjęcie dziecka należy pobrać ze strony internetowej ZSP w Łysej Górze. Wdrukowane, wypełnione i podpisane druki proszę zeskanować i przesłać na adres e-mail szkoły.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub odpowiednich urządzeń proszone są o kontakt telefoniczny
z kancelarią szkoły  w celu ustalenia terminu i sposobu przekazania dokumentów.

Adres: sp-lg@gminadebno.pl
Telefon: 14 6657315
Strona szkoły: https://szkolalg.pl 

Przypominamy, że w dniach 16 – 27 marca szkoła i przedszkole są nieczynne z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa.  Dyżur
w kancelarii pełnił będzie w tym czasie dyrektor szkoły. Z uwagi na charakter pracy (wyjazdy służbowe) kontakt niekiedy może być niemożliwy. W takich sytuacjach prosimy o próbę skontaktowania się w innym terminie lub o innej porze. 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *