Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Po wakacyjnej przerwie z uśmiechami na twarzach, w strojach galowych i z mnóstwem zapału do nauki ( 🙂 !) powrócili do szkoły uczniowie.

W czasie ferii letnich w łysogórskiej placówce zaszły duże zmiany. Szkoła zmieniła nazwę z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego na Zespół Szkół w Łysej Górze, przybyło sal lekcyjnych, lecz przede wszystkim w związku z przyłączeniem gimnazjum zwiększyła się liczba uczniów oraz poszerzyło się grono pedagogiczne!

A jak wyglądał 1 września? O godz. 8.00 została odprawiona uroczysta Msza Św. Po niej uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przeszli do budynku Zespołu Szkół. Tutaj odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/17. Po przemówieniu pana dyrektora Artura Potępy uczniowie udali się z wychowawcami do klas na pierwsze powakacyjne spotkania, podczas których uzyskali wytyczne na nowy rok szkolny.

Oby był on pełen sukcesów, obfitował w świetne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Zatem… do pracy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *