Ślubowanie Pierwszaków 2013

  14 października 2013  roku w naszej szkole odbyła się uroczystość “Pasowania na ucznia”. Uroczystość ślubowania klasy pierwszej to niezwykle ważny dzień dla pierwszoklasistów, wychowawcy i rodziców. O tym,że najmłodsi są już gotowi do wstąpienia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej świadczyć mogło ich zachowanie oraz zaprezentowane wiersze, piosenki i zdobyta już wiedza.
Całości przyglądali się rodzice, nauczyciele oraz starsi uczniowie szkoły.
Aktu pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły Artur Potępa. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali pamiątkowe dyplomy, rożki obfitości z owocami i słodyczami. Po głównej uroczystości odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Przed uczniami wiele trudu w osiągnięciu wiedzy.Życzymy więc wiele radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *