Ślubowanie Pierwszoklasistów 2015

12096551_1533436210280470_2419277854691819171_n

Kliknij, by zobaczyć galerię zdjęć na naszym Facebooku!

Z radością informujemy, że wczoraj – w przededniu Święta Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Na sali gimnastycznej główni bohaterowie realizowali słowno-muzyczny program artystyczny, śpiewając piosenki oraz recytując wiersze. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar bycie dobrymi uczniami, kolegami i Polakami. Po ślubowaniu przy pomocy symbolicznego ołówka miało miejsce pasowanie na ucznia, którego dokanł dyrektor naszej szkoły, wprowadzając tym samym oficjalnie 6 i 7-latki do grona szkolnej społeczności.
W tym wyjątkowym i ważym dniu towarzyszyli pierwszoklasitom strasi koledzy, nauczyciele oraz oczywiście dumni rodzice.

Gratulujemy uczniom pierwszej klasy i zapraszamy do oglądania zdjęć z uroczystości!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *