Indywidualne biegi przełajowe 2015

W dniu 30.09.2015r. na stadionie w Czchowie odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie Amelia Marek kl. IV, Alicja Bodzioch, Wiktoria Smoleń, Igor Drużkowski (wszyscy kl. V),  Karolina Bujak, Weronika Najberek, Anita Sztando, Kacper Krupa (wszyscy kl. VI).

Zawody rozgrywane były w kategoriach wiekowych. Jak w poprzednich latach i teraz z dobrej strony zaprezentowali się nasi uczniowie. Wśród klas IV 2 miejsce zajęła Amelia Marek, nieznacznie ustępując koleżance z Brzeska, w klasie V Alicja Bodzioch również zajęła 2 miejsce, a VI klasa to dominacja Weroniki Najberek za nią linię mety przekroczyła Karolina Bujak. Pozostali uczniowie ukończyli zawody na dalszych miejscach z czego jesteśmy również bardzo zadowoleni.

Eliminacją zawodów w Czchowie były kwalifikacje gminne, które odbyły się w dniu 24,09,2015r. miejscem zmagań reprezentacji szkół Gminy Dębno była trasa przy Dębińskim Zamku. Tu jak co roku uczniowie naszej szkoły plasują się na czołowych miejscach. Wynik rywalizacji w poszczególnych kategoriach :