Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

10410435_1532918353665589_2354977404295829155_n

Kliknij, by zobaczyć zdjęcia na naszym Facebooku!

25 września to Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy dołączyła do uczestników tego święta. Jak nakazuje regulamin, tego dnia to młodsi sprawdzali umiejętności mnożenia u starszych. Reprezentanci klas 3 i 5 odpytywali każdego dorosłego w szkole, nikomu nie udało się uciec. Sprawdzona została tabliczka mnożenia u pracowników obsługi, kuchni, przedszkola, nauczycieli a nawet u pana dyrektora. Każdy zdający uzyskał dumnie tytuł „Mistrza tabliczki mnożenia”. Oczywiście również u uczniów zabawa też cieszyła się wielkim powodzeniem. W szkolnej bibliotece w tabliczkowym kąciku każdy mógł sprawdzić swoje możliwości u asystentów rozwiązując zadania z tabliczki mnożenia o różnym stopniu trudności lub przy komputerze on-line rywalizując z przypadkowymi uczestnikami na stronie www.matzoo.pl. Mimo ponurej pogody za oknami u nas królował uśmiech na twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *