Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się jak zwykle po mszy świętej, czyli o godzinie 9.00.

Na część oficjalną składały się: odśpiewanie hymnu, przemówienie pana Dyrektora, wręczenie dyplomów absolwentom oraz rozdanie świadectw
z wyróżnieniem.

Następnie wyprowadzono sztandar i rozpoczęła się  nieoficjalna część uroczystości. Absolwenci naszego gimnazjum zostali zaproszeni do Misiowego Przedszkola, by przypomnieć sobie najwcześniejsze lata edukacji spędzone w  naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Prowadzące część artystyczną, Karolina Bujak i Emilka Malec, poprosiły milusińskich 
z trzeciej gimnazjum
o zajęcie miejsc na scenie. Wówczas do akcji wkroczyły przedszkolanki – pani Lusia (Natalia Ogar)
i pani Zosia (Weronika Najberek). Absolwenci mieli do wykonania kilka zadań: powitanie, powtarzanie za panią wierszyka, zabawę ruchową, jedzenie marchewki, śpiewanie piosenki i zagadki. Po wykonaniu zadań
w nagrodę wręczono im  dyplomiki ukończenia Misiowego Przedszkola. Na koniec wspólnej zabawy Weronika Najberek z klasy drugiej gimnazjum ( przy akompaniamencie pana dyrektora) zaśpiewała  wakacyjną piosenkę. Wszyscy doskonale się bawili
i z humorem wyruszyli na zasłużone wakacje.

W części artystycznej pożegnania absolwentów  wzięli udział uczniowie z klasy drugiej gimnazjum:

  • Emilia Malec i Karolinka Bujak (prowadzące)
  • Karolina Najberek i Natalia Ogar (przedszkolanki)
  • Kasia Mirek, Iwona Prokop
    i Emilka Godek (kuchareczki)
  • Krystian Kubik (obsługa techniczna)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *