Wizyta Nishthy – studentki z Indii

_DSC2320Od 16 do 27 stycznia 2017 r.  Zespół Szkół
w Łysej Górze odwiedzał nietypowy gość z naprawdę odległego kraju. Otóż w tym roku po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w projekcie krakowskiej firmy AIESEC, zajmującej się wymianą studentów, którzy w ramach wolontariatu odwiedzają różne państwa. Tym razem to właśnie nasi uczniowie za sprawą nowej koleżanki –  Nishthy poznali kulturę Indii, a co równie ważne – mieli możliwość przełamania barier językowych i podjęcia konwersacji po angielsku. Wszyscy skorzystali.

Nishtha brała udział w życiu szkoły i  współtworzyła zajęcia języka angielskiego,_DSC2295 podczas których prezentowała wszelkie ważne informacje i ciekawostki na temat swojego kraju oraz odpowiadała na pytania uczniów. Nie zabrakło też  przeprowadzonego przez gimnazjalistów wywiadu  i luźnych spotkań na przerwach. Każdy miał możliwość spędzenia czasu z wolontariuszką.

Namaste  नमस्त    🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *