XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 14.03.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze został rozegrany XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, wzięło w nim udział 16 drużyn w składach których byli uczniowie razem ze swoimi rodzicami. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach. W pierwszej grały drużyny typowo męskie (syn z tatą), a druga kategoria to typowe miksty + drużyny żeńskie ( dziecko z jednym z rodziców). Każdy pojedynek drużyn, którym przyszło walczyć ze sobą obfitował w wiele emocji sportowych, towarzyszył im uśmiech na twarzy a przede wszystkim radość dzieci z tego, że czas wolny od nauki mogą spędzić razem ze swoimi rodzicami konkurując o miano najlepszej drużyny w tenisie stołowym. W czasie gier pomocą i radą młodym adeptom tenisa stołowego służyła; honorowy gość, Pani Janina Nosek emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, a dyplomy , puchary, medale i drobne upominki  wręczył Artur Potępa Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze oraz Włodzimierz Gurgul Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:

Kategoria syn i tata:

 1. Kacper Roman z tatą Andrzejem
 2. Kacper Tyrkiel z tatą Kazimierzem
 3. Kacper Krupa z tatą Robertem
 4. Jakub Sacha z tatą Andrzejem
 5. – 7. Szymon Mleczko z tatą Wacławem, Adrian Rojek z tatą Piotrem,
  Jakub Pabiś z tatą Krzysztofem.

Kategoria dziecko i rodzic:

 1. Natalia Ogar z tatą Tadeuszem
 2. Weronika Najberek z mamą Renatą
 3. Anna Gurgul z tatą Aleksandrem
 4. Bartłomiej Batko z mamą Eweliną
 5. – 9. Wiktoria Smoleń z tatą Bogdanem, Bartłomiej Bączek z mamą Iwoną, Natalia Krużel z tatą Pawłem, Anita Sztando z tatą Jackiem, Kacper Mirek z mamą Martą

Organizatorami turnieju byli z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze, Dębińskie Centrum Kultury i Uczniowski Klub Sportowy „Start” Łysa Góra. Dyplomy medale i paczki słodyczy ufundowało Dębińskie Centrum Kultury nad całością przebiegu turnieju opiekę sprawował Aleksander Gurgul nauczyciel wychowania fizycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *