Zabawa karnawałowa

Dnia 14.02.2015r. w naszej szkole odbyła się zabawa taneczna organizowana przez Radę Rodziców z okazji Roku Jubileuszowego szkoły. Impreza zorganizowana po raz pierwszy od wielu lat okazała się być bardzo udanym przedsięwzięciem, o czym świadczyły głosy zadowolenia ze strony zaproszonych gości. Rodzice zaangażowani w przygotowanie imprezy już wiele tygodni wcześniej pokazali, że współpracując razem można wiele osiągnąć. Szukanie sponsorów, przemyślenie dekoracji,zorganizowanie loterii, dobranie menu to tylko kilka z wielu zadań, jakie musiały być zrealizowane aby zabawa się udała. Jak widać starania nie poszły na marne i kto wie, może za rok znów spotkamy się w karnawałowy wieczór.

Rada Rodziców dziękuje serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zabawy a szczególnie wszystkim sponsorom, których lista zamieszczona jest poniżej a także sponsorm anonimowym.

1. HURTOWNIA OWOCOWO – WARZYWNA „FRUTOLAND”

2. FIRMA BILIŃSKI – JANUSZ BILIŃSKI
3. ZARZĄD KOŁA ROLNICZEGO

4. RADA SOŁECKA