XV TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY DĘBNO

Dnia 06.06.2019 odbył się XV Turniej Sportowy Przedszkolaków
o Puchar Wójta Gminy Dębno, którego gospodarzem w tym roku było nasze przedszkole. Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych Gminy Dębno.

Po uroczystym otwarciu igrzysk, dokonanym przez dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze, pana Artura Potępę oraz obejrzeniu części artystycznej, zawodnicy przystąpili do udziału w dyscyplinach sportowych. W zaciętej rywalizacji, przy dopingu rodziców, nauczycieli i dzieci, mali olimpijczycy doskonale wykonywali zadania. Walka była bardzo wyrównana, a zawodnicy mocno zaangażowani. Po podliczeniu punktacji, w tym roku zwycięzcą turnieju została drużyna z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *