XVIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

11 stycznia w  naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się XVIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.  Także i w tym roku konkurs cieszył się powodzeniem wśród uczniów. W szranki stanęło ponad czterdziestu uczestników. Wykonawcy podzieleni zostali na cztery kategorie wiekowe:

-przedszkola i „zerówki”
-kl. I-III szkoły podstawowej
-kl. IV-VI  szkoły podstawowej
-oraz kl. VII szkoły podst. i II-III gimnazjum

Jury w od lat niezmiennym składzie, czyli pani Teresa Szydłowska
i  pan Jerzy Pleśniarski w każdej kat. wiekowej wyłoniło zwycięzców, którzy zaprezentowali się w niedzielę, 14 stycznia podczas Koncertu Laureatów na naszej szkolnej scenie. Nagrody dla wszystkich uczestników, a także konferansjerów  i „ pomocników” oraz dyplomy ufundował współorganizator konkursu – DCK z siedzibą w Jastwi. Uczestnikom serdecznie dziękujemy, wszystkim, a szczególnie laureatom gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *