Zabawa choinkowa 2023

26 stycznia, w naszej szkole, odbyła się zabawa choinkowa.

Dzięki wspaniałej organizacji i zaangażowaniu Rodziców sala gimnastyczna zmieniła się w piękną salę balową. Przyozdobiły ją różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki, pod okiem profesjonalnego DJ-a. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Samorząd Uczniowski zadbał (jego żeńska część) o urozmaicenie imprezy, organizując młodszym koleżankom i kolegom ciekawe konkursy i zabawy. Uczestnicy nagradzani byli słodkimi upominkami.

Była również wata cukrowa, popcorn, gorąca czekolada i pyszne ciasto. To wszystko dostępne dla chętnych w przygotowanej przez Rodziców kawiarence.

Dodatkową atrakcją dla dzieci była fotobudka, również przygotowana przez Rodziców, gdzie można było puścić wodze wyobraźni, zmienić się w wybraną fantazyjną postać, poćwiczyć śmieszne miny, a na koniec wykonać zabawne zdjęcie.

Wszyscy uczestnicy balu, zmęczeni tańcami i zabawami, mogli odpocząć w długiej kolejce do malowania twarzy. Spod zręcznych dłoni Mam wyfruwały kolorowe motyle, ptaszki, kwiaty, Minionki i wiele innych bajkowych bohaterów.

A na koniec tradycyjnie-  rozstrzygnięcie konkursu na Króla i Królową balu oraz na najpiękniejszy strój karnawałowy. Szanowna Uczniowska Komisja miała niezwykle trudne zadanie, gdyż pomysłowość  uczestników była naprawdę duża.

Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie, dzięki Wam  bawiliśmy się wyśmienicie, w niezwykle miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim uczestnikom wiele radości.

 

Naszą imprezę obsługiwał i poprowadził EDDYevent. Serdecznie dziękujemy! https://www.facebook.com/eddyevent

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z IMPREZY (FOTO: R. NAJBEREK):

ZABAWA CHOINKOWA 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *