DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Babcia i Dziadek to osoby, które przyczyniają się do tego, aby dzieciństwo wnuków było pełne szczęścia, radości i beztroskich chwil, są zawsze gotowi na wiele poświęceń dla ich dobra. Dzieci chcąc podziękować swoim bliskim za ogrom troski, cierpliwości i wyrozumiałości, z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do bardzo ważnego wydarzenia – Dnia Babci i Dziadka.
Spotkanie tradycyjnie rozpoczął Pan Dyrektor – Artur Potępa, witając wszystkich gości oraz składając życzenia z okazji ich święta, następnie mikrofon przejęli nasi najmłodsi.
Mali artyści z dużym przejęciem odtwarzali swoje role: śpiewali, recytowali, tańczyli, a seniorzy z dumą podziwiali zdolności i umiejętności swoich wnucząt. Na twarzach babć i dziadków można było dostrzec nie tylko radość, ale i wzruszenie, co ukazywało ważność takich spotkań i chwil spędzonych z wnukami. Na koniec przedszkolaki obdarowały swoich bliskich samodzielnie wykonanymi upominkami, a wielkie brawa od zgromadzonej publiczności mogły oznaczać tylko jedno: przedszkolaki spisały się na medal!
Dopełnieniem tego wyjątkowego święta był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dziekujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tej uroczystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *