KONCERT LAUREATÓW XVI GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK ZA NAMI!

12512578_1560627427561348_8426051641622843069_n

Kliknij, by zobaczyć zdjęcia na naszym Facebooku!

17 stycznia, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w naszej szkole odbył się Koncert Laureatów XVI G.K.K.i P.Dopisali zarówno Laureaci jak i widzowie- sala gimnastyczna pękała w szwach! Podobnie jak w trakcie Konkursu poziom, jaki zaprezentowali wykonawcy przyprawiał o dreszcze.

Nie zabrakło również niespodzianek. Na naszej scenie pojawiły się słynne „Gurgulki”, zwyciężczynie programu APLAUZ,APLAUZ!. Wykonały piękne pastorałki:”Małe aniołki” i „Anioły są wśród nas”.Pan dyrektor, Artur Potępa przypomniał zgromadzonym, że Kinga zdobywała pierwsze wokalne szlify właśnie w naszym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Koncert zakończył występ HERODÓW- grupy teatralnej z Maszkienic, związanej z DCK, a prowadzonej przez choreografa Janusza Cierlika. W jasełkach z „Przytupem, jajem i humorem” nie zabrakło elementów zarówno bożonarodzeniowych jak i ludowych.

Cóż… było świątecznie, wzruszająco, pięknie i śmiesznie. Do siego roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *