Zabawa Karnawałowa dla mieszkańców Łysej Góry i okolic

12715714_1567176346906456_7125179007193756439_n

Kliknij, by zobaczyć zdjęcia na naszym Facebooku!

W ostatnią sobotę ferii zimowych w Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyła się zabawa karnawałowa dla mieszkańców Łysej Góry i okolic. Po raz drugi Rada Rodziców podjęła wszelkie starania,aby zabawa się odbyła. Nie zabrakło dobrej muzyki, smacznego jedzenia, karnawałowych dekoracji i atrakcji, dzięki którym wszyscy dobrze się bawili. Pozytywne opinie i zadowolenie gości to swoista nagroda dla wszystkich rodziców, którzy włączyli się w przygotowanie imprezy. Organizacja zabawy nie zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie duże zaangażowanie rodziców dzieci z młodszych i starszych klas.

LISTA SPONSORÓW:
1. FIRMA BEVPACK – BRZESKO
2. AGENCJA REKLAMOWA BADZONE oraz NIEOFICJALNY SERWIS INTERNETOWY W GMINIE DĘBNO << klik
3. WÓJT GMINY DĘBNO
4. DRUKARNIA STUDIO DELTA – RYSZARD MYTNIK