Program owoce w szkole

Program „Owoce w szkole” skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych. Celem programu „Owoce w szkole” jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie, na etapie na którym kształtują się ich nawyki żywieniowe oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne realizowane w szkołach podstawowych.
Nasza szkołą bierze udział w programie od początku jego realizacji. Owoce, warzywa i soki dostarczane są przez firmę SWISS POL dwa razy w tygodniu.  Każdy chętny uczeń może z akcji skorzystać. Jedynym warunkiem jest dostarczenie zgody rodziców na udział w programie. Zachęcamy każdego do zmiany nawyków żywieniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *