Rozstrzygnięcie konkursu “Łysa Góra – dawna wieś”

Niedawno odbył się konkurs rodzinny konkurs plastyczny pod hasłem: „Łysa Góra – dawna wieś” w ramach współpracy biblioteki z Zarządem Powiatu Brzeskiego i OSP w Łysej Górze będący częścią projektu: „Nasza wieś – dobra wieś”. Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: I –III i  IV – VI.  Przewodniczącą jury była pani Krystyna Gurgul. Prace uczniów wyeksponowane zostały w formie wystawy w zwspołe Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Poszczególne miejsca zdobyli: I – III

I miejsce – Bartosz Migda

II miejsce – Radosław Budyn

III miejsce – Dominik Danilewicz

Klasy IV – VI

I miejsce – Emilia Godek

II miejsce –  Katarzyna Mirek

III miejsce –  Natalia Bączek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *