XVII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

DSC04605d
12 stycznia w Zespole Szkół w Łysej Górze odbył się XVII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.  Jak każdego roku, także i w tym dopisali liczni uczestnicy, choć niestety niektórym choroba pokrzyżowała plany. Uczniowie podzieleni zostali na cztery kat. wiekowe:

-przedszkola i “zerówki”
-kl. I-III szkoły podstawowej
-kl. IV-VI  szkoły podstawowej
-oraz I-III gimnazjum

W sumie zaprezentowało się 31 osób. Jury w składzieplakat Teresa Szydłowska i Jerzy Pleśniarski w każdej kat. wiekowej wybrali laureatów, którzy zaprezentują się już w niedzielę, 15 stycznia podczas Koncertu Laureatów na naszej szkolnej scenie, a 22 stycznia w Dębińskim Centrum Kultury. Nagrody oraz dyplomy ufundował współorganizator konkursu DCK z siedzibą w Jastwi. Uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *