Zabawa Karnawałowa dla dzieci

12744037_1568967840060640_2898073347548114778_n

Kliknij, by zobaczyć zdjęcia na naszym Facebooku!

Zabawa karnawałowa dla dzieci rozpoczęła się tradycyjnie występami przygotowanymi  w tym roku przez panią Halinę Malik, panią Lidię Latocha – Mizera i panią Sabinę Pantera – Migda. Uczniowie klasy V zaprezentowali przedstawienie pt. “Cztery poru roku” oraz zatańczyli mikołajkowy układ taneczny. Uczniowie klasy II przygotowali scenkę z tajemniczego wiosennego ogrodu połączoną z tańcem pięknych kwiatów. Finałową piosenkę pt. Mam tę moc” wykonała Julia Bączek.
Zabawę karnawałową dla dzieci w tym roku prowadziły panie: Ewa Popardowska i Magdalena Kurowska – animatorki czasu wolnego.
W czasie zabawy zorganizowały liczne konkursy z nagrodami, zachęcały do tańca przy skocznej i rytmicznej muzyce, prowadziły zabawy z muzyką oraz wręczyły każdemu własnoręcznie wykonane balonowe zwierzątka. Animatorki zadbały o to, aby każdy z uczestników dobrze się bawił i wyszedł z zabawy uśmiechnięty.
Zadowolenie dzieci i pozytywna opinia rodziców to najlepsze świadectwo dla pracy animatorek. Dodatkowo wszystkie dzieci otrzymały od Rady Rodziców słodkie upominki w postaci paczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *